Auto szyby
42-200 Częstochowa
ul. Michałowskiego 17
+48 601 43 73 64
+48 34 322 43 28

Szyby renomowanych firm
benson nordglass pilkington
Przyciemnianie szyb samochodowych

Folie samochodowe GLOBAL

Folie samochodowe funkcjonują również pod nazwą auto folie. Służą do przyciemniania szyb samochodowych i są to folie z właściwościami przeciwsłonecznymi, redukujące również promienie słoneczne podczerwone IR czyli ciepło.

Posiadamy w ofercie folie samochodowe z barwionym poliestrem (kolor uzyskiwany poprzez dymienie poliestru) oraz folie High Performance z wysokiej jakości kilkuwarstwowego poliestru (dymiony i napylany poliester).

Stosowane w samochodach z klimatyzacją – poprawiają jej skuteczność:

  • występują w najmodniejszych odcieniach
  • dają komfort jazdy - nigdy więcej zmęczonych oczu podczas podróży; są proste w montażu, charakteryzują się bardzo dobrą termokurczliwością
  • działają one jak bariera, redukując 99% promieni UV, chronią ciebie i twój samochód przed niszczącym działaniem promieni słonecznych, chronią przed odbarwianiem i niszczeniem tapicerki
  • większość naszych folii redukuje także blask słoneczny
  • podnoszą walory estetyczne samochodu
  • nasza oferta na folie samochodowe GLOBAL; QDP, GREEN PREMIUM zawiera folie o przepuszczalności światła widzialnego VLT od 5% do 50%

Serdecznie zapraszamy do spróbowania naszej najnowszej oferty nowoczesnych folii samochodowych GLOBAL wyprodukowanych w nowych technologiach.

Folie te posiadają bardzo dobrej jakości poliester o bardzo dobrej wytrzymałości i odporności na przegrzanie w momencie wygrzewania folii opalarką. Odpowiednia grubość folii eliminuje do minimum możliwość zaginania folii podczas wygrzewania i podczas instalacji folii na szybie.

Jest to najnowsza, opatentowana technologia świetnego kurczenia się folii samochodowej i dopasowywania do kształtu szyby. Każdą szybę tylną już teraz można zakończyć w kilka minut.

Jest to technologia eliminująca tworzenie się ładunków elektrostatycznych podczas oddzielania folii osłonowej od folii właściwej, co nie powoduje elektryzowania się i przyciągania drobin kurzu do folii. Daje to bardzo dobrą czystość montażu.

Nawet na najtrudniejszej szybie do wygrzewania od VW NEW BEATLA można zakończyć folię samochodową firmy GLOBAL - QDP oraz CH HP GLOBAL w kilka minut.

Poniżej przedstawiamy rodzaje folii samochodowych GLOBAL:

- FOLIE QDP 05, 20, 30, 40, 50
czarny nierefleksyjny kolor, czysty, krystaliczny obraz, nie powodują zakłóceń dla fal komórkowych, GPS i fal radiowych

- FOLIE CH HP GLOBAL 05, 15, 30, 50
głęboka czerń metalizowana, czysty, krystaliczny obraz, mają świetne parametry redukcji promieni słonecznych

- FOLIE GREEN PREMIUM 20, 30, 50
kolorowe folie premium w kolorze zielonym, imitują oryginalne szyby